Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walczymy o nasze marzenia! cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-06, 21:19   #3365
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Hej
Gratuluję jeszcze raz wszystkim ciężaróweczkom. Jakaś mała zaraza wlazła na forum. Super

Ja niby też miałam cukrzycę ciążową ale jak trzymałam się zaleconej diety to cukier skakał jak chciał, jak jadła to co chciałam, wszystko było w normie. Więc na własną rekę zrezygnowalam z diety i wszystko było dobrze.

Ewelinka skończyła już roczek. Impreza udana, dziecko ze zmęczenia nie mogło zasnąć. Oczywiście moj aniołek złapał za różaniec - bo tej zabawki jeszcze nie znała. Nie zastanawiała się dlugo
Biega od rana do wieczora z jedną przerwą na sen, bawi się bardzo ładnie i bardzo grzecznie, jest bardzo zainteresowana innymi dziećmi, szukam teraz jakiegoś klubu dziecięcego, gdzie można spotkać się przy okazji z innymi rodzicami w czasie, gdy maluchy bawią się pod okiem pedagoga. Wszystko łapie w lot, chętnie pomaga w pracach domowych i bron Boże zrobić coś inaczej niż dzień wcześniej.
Jej ulubione słowa to "dań" lub "dam" (oznacza daj!) i "bam"
buty, Kuba, balon to "ba" ale z innym akcentem, jest mama, tata, baba. Zdarzyło się, że powiedziała "baban" (banan) i "Misia" (nasz pies). Jednak więcej powtórzyc nie chce. Wszystko jest na migi.
Chodzi już od daaaawna Takie żywe sreberko z niej.
I dzisiejsze zdjęcie.
883441_10201045933579503_2102378916_o.jpg
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując