Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W spamowaniu się opuściły, ale weny już im powróciły! cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-07, 18:56   #986
latin
Zakorzenienie
 
Avatar latin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 38 112
Dot.: W spamowaniu się opuściły, ale weny już im powróciły! cz. VIII

orzeszek
no ja już za 3 miesiące pełnoletnia będę
u mnie w pierwszych klasach takie krasnale chodzą po szkole... masakra. to co sie teraz dzieje. laski przychodzą z prostownicami itd. do szkoły aż nauczyciele się śmieją...
hehe nie wiem jeszcze jak z tą historią będzie. myślałam raczej nad podstawą, bo i tak jest trudna z polaka i wosu rozszerzenie chce pisac. a pozniej wybieram sie na prawo, już postanowione!
a Ty na jakim profilu jestes, przypomnij?

randka mega udana. tzn to była nasza pierwsza randka ale świrowalismy ze sobą wcześniej, więc to było takie uwieńczenie naszych zalotów haha chociaz jakis mały dół mnie dzisiaj złapał... ja jestem taka, że wiecznie moglabym sie spotykac, przytulac, patrzec w oczy itd a on ma w tym roku mature wiec nie moge go tak ograniczac jeszcze ponad miesiąc muszę wytrzymać na spotkaniach tylko w weekendy. chociaz niby jestesmy w jednej szkole, ale nie chcemy sie z tym obnosić bo zaraz ploty beda... a jak nie wyjdzie to lipa
ale sie rozpisalam niepotrzebnie

Nika idź na to co lubisz. ja sobie nie wyobrażam, żebym miała rozszerzenie z przedmiotu którego nie znoszę. to jest istne samobójstwo
no już wiosna sie powoli zaczyna! dziś ślicznie słonko grzało!
__________________
wszystko mi mówi, że "I'm in love" !
latin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując