Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-08, 07:48   #4184
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
hello
ja dzisiaj zamawiam swoje próbeczki, dam Wam znac jak dojdą i jak zaczne testowanie.
asmena ja miałam wielki problem z trądzikiem na polczkach, niestety nic mi nie pomogło, skończyłam na retinoidach, jeszczemi zostało 1,5 mca kuracji ale na szczescie buzie po 10 latach wzlotów i upadków mam wyleczoną, zostały mi tylko przebarwienia na jedym policzku. A powiedz - uzywasz wody do mycia twarzy? Bo często niestety od wody wyskakuja niespodzianki. Jesli uzywasz spróbuj przez tydzień zmywac twarz tylko płynem micelarnym albo wodą termalną. Ja z kremikow chwale sobie Filorgi krem na noc sleep and peel. bardzo fajny (niestety dość drogi).
Ja (myślę) nie mam aż takiego problemu Kupię coś na noc a jak nie pomoże to wybiorę się do dermatologa.
Myję wodą bo inaczej nie da sie bo zmywam olejkiem, potem mydlem i pianką a to wszystko potrzebuje wody.

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Miał ktoś może z tym do czynienia: http://en.koreadepart.com/item/1353314219/ ?

nie wiem, czy to bb jest, czy kremik, nie mogę składu znaleźć
Bb to raczej nie jest bo jest napisane:

▶ How to use
: Apply on troubled area.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora