Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Króliczek Miniaturka IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 09:46   #4628
Blondinbella
Zadomowienie
 
Avatar Blondinbella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

hej dziewczyny moze ktoras bd mogla mi cos doradzić. krolika mam od stycznia jak go wzielam z zoologicznego to mial 2 miesiace, jest raczej oswojony codziennie biega cale dnie (ale jak jest zamykany w klatce jak nikogo nie ma w domu to później jest długo obrażony)... i tu zaczynaja sie problemy trafilam chyba na krolika z wrednym charakterem gdy tylko wychodze z pokoju krolik to odrazu zauwaza nawet jak jest gdzies schowany i pod moja nieobecnosc siusia i robi bobki na lozku czesto tez wskakuje na najwyzsza poduszke i tam sie zalatwia mysle ze wie ze zle robi bo odrazu ucieka do klatki albo gdzieś sie chowa, tak samo nauczylam juz korzystania z kuwety a tu nagle krollik dostal jakiegos dziwnego przyzwyczajenia zalatwiania sie w przedpokoju w jednym miejscu a w szczegolnosci na moich skorzanych butach... kolejnym problemem jest gryzienie kabli nie wiem jak mam tego oduczyć czasami już nie mam cierpliwosci mysliscie ze ktores zachowania z czasem minie ? lub czy macie jakieś sposoby aby krolik lepiej sie zachowywał ? jest czasem bardzo przyjazny lize mnie, lezy przy moich nogach lub bawi sie ze mną i jest szczesliwy ale te inne jego zachowania sa czasem nie do wytrzymania

Edytowane przez Blondinbella
Czas edycji: 2013-04-08 o 09:48
Blondinbella jest offline Zgłoś do moderatora