Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-11, 18:19   #206
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - chyba ciężko i na różowo, od lat unikam słońca i smaruje się spf 50

2. Kolor oczu - dość ciemnyniebieski, brwi mocne i ciemne, rzęsy raczej w srednim brązie


3. Piegi - nieliczne, szaro-brązowe


4. Cera - bardzo jasny, wpadający w róż, rumienie się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, zimny brąz był, zaczęłam siwieć jeszcze w liceum teraz z 20% siwych mam


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) ani jasny, ani ciemny, średni róż, przybrudzony


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? kobalt, niezbyt ciemna śliwka, czerń, niektóre róże

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz? pasują czyste, chociaż nie chodzę w bieli bez pomalowanych rzęs bo wtedy wyglądam gorzej, wszelkie ecru i jaśniutki szary niezbyt. Ciemny brąz bez dramatu, ale pasować to on mi raczej nie pasuje...


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?

"w miare". bardzo jaskrawe średnio, bardzo stłumione nie pasują.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? bardzo zgaszone nie pasują.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
wydaje mi się że tylko chłodne. na pewno złoto kompletnie nie pasuje. ogólnie mam wrażenie że i w makijażu, i w biżuterii, i w stroju ciepło nie pasuje.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów? szczerze mówiąc nie wiem.zawsze ubieram się raczej jednolicie, nie lubię wzorów i dużych kontrastów.
katusek jest offline Zgłoś do moderatora