Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mydło ALEPPO
Wątek: Mydło ALEPPO
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-14, 19:52   #649
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez Madame_eL Pokaż wiadomość
Jak jedna z koleżanek wyżej zmagam się ze skórą trądzikową, do tego wrażliwą i uczuleniową. Każda kolejna maść dermatologiczna działa około tygodnia, potem przestaje. Moja skóra jest też ekstremalnie sucha na zmianę ze stanami zapalnymi, które... też są suche, a mimo to ropieją.
Koszmar.
Czy polecacie mi przestawienie się z żelu do skóry problematycznej (zielone Uriage), na alep? Czy przy suchej skórze warto spróbować tej słynnej 40stki?
I czy, jeśli dermatolodzy zmagają się ze mną średnio raz w roku (skóra uspakaja się po antybiotyku, średnio po roku znowu mam wysyp, ale mam już dość tetracykliny w organizmie, więc tym razem nie wzięłam tabletek), od 10 lat i nic, to mydło może coś zmienić?

...bo,kurna, jak wydam kolejne 40zł tylko po to, żeby po tygodniu wsadzić do szuflady, która już ugina się od straconych pieniędzy, to się zastrzelę.
Ja ci odradzam.Kupiłam je z podobnych powodów, 40% naprawdę przesusza skórę (zrobiły mi się suche placki na policzkach,myślałam już,że to trądzik różowaty).Może lepiej pomyśl nad jakimś 5 czy 10%?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując