Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-15, 08:50   #4901
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

dzień dobry wszystkim

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
jestem blada i wszystkie czerwone intruzy sie rzucaja w oczy jeszcze bardziej

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------



tony moly dual sleeping pack, wpisz na ebay i Ci sie wyswietli
znam ten ból czerwonych kropek czasami mi się marzy, żeby być ciemniejszą, bo wtedy tak się w oczy nie rzucają.
A co do tego tonymoly - czy masz może skład na opakowaniu? Bo znalazłam INCI na cosDNA http://cosdna.com/eng/cosmetic_7d8465778.html ale coś mam wrażenie, że to chyba nie cały skład? Coś straszliwie krótki?

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
a co sie stało? mi po toniku z kwasam z bu skora schodzi ale to jest normą przy kwasach
wow, to zazdroszę, ja używałam przez miesiąc ich toniku, ale w ogóle na mnie nie zadziałał - tylko podrażnił - żadnego linienia ani nic w tym stylu

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
dzięki właśnie się zorientowałam, że kiedyś miałam tego próbkę, ale nie pamiętam efektu
kochana a działa effaclar? ja właśnie na czerwone intruzy działam Tanaką powoli schodzi i blednie...oby nic nowego nie dochodziło bo oszaleję już
Tanaką ?

btw. dzisiaj testowałam water sleeping mask z Laneige i szczerze to nie wiem, co o tym sądzić. Działanie bardzo podobne do Lioele Waterdrop - miałam wrażenie, że Laneige jakby głębiej wnika w skórę, ale rano jakiegoś specjalnego efektu wow nie zauważyłam. Za to po Lioelce skóra rano zawsze była ładnie rozjaśniona i taka świecąca Jeszcze raz dzisiaj nałożę, ale na tę chwilę myślę, że Hera Aquabolic jest lepsza - bardziej treściwa, a to Laneige ot taki żelik nawilżający
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora