Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 09:06   #1190
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Kosteczko- na moje oko jesz bardzo fajnie jakościowo, ale strasznie mało... Pamiętaj, że nie można za bardzo obcinać kalorii, bo zrobisz sobie krzywdę. Po pierwsze przemiana materii spada na łeb na szyję i ciężej jest chudnąć, a po drugie jest duże zagrożenie, że dopadnie Cię efekt jojo.
Ja bym koniecznie dodała coś do śniadania, np. płatki owsiane i jakiś owoc.
Nie widzę też u Ciebie zdrowych tłuszczy, warzyw też chyba mogłoby być więcej. To tyle z moich uwag, które oczywiście są uwagami totalnego laika
Zazdroszczę rozpoczęcia sezonu rowerowego i grillowego!
Jak tak patrzę na to co napisałam to chyba rzeczywiście tak to wygląda, ale... po pierwsze: jem ilościowo dość sporo tylko nie rozbijam tego na dużą ilość posiłków (np duże pudełko sałaty z różnymi warzywami do tego sos z oliwy z oliwek, soku z cytryny, pieprzu, soli, czasem jakis ser, do tego grahamka lub 2-3 kromki razowca, na obiad warzywa gotowane najczesciej kapusta, fasolka i inne albo surówka, buraki itp..i do tego mięso lub ryba.
po drugie ja zupełnie nie chodzę głodna, nawet wydaje mi się, że jem troche za dużo węglowodanów nadal.
po trzecie nie omijam tłuszczów, jem oliwy na surowo, masło i smalec w małych ilościach ale właśnie na tym podsmażam mięso i warzywa.
tylko przy tym wszystkim powinnam ograniczyc węgle do minimum...tzn. ok. 70 g dziennie.

przemówiła do mnie dieta Lutza "Życie bez pieczywa" choć raczej bardziej pod względem zdrowotnym bo mam problemy z jelitami i trawieniem ale tez mozna dzięki niej schudnąć.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

A owoców za bardzo nie lubię... dlatego czasem tylko zjem kiwi, jabłko, czy pomarańczę no i czekam na truskawki..jedynie kocham arbuzy i melony no i awokado ale cięzko go nazwac owocem..
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując