Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-17, 07:41   #1195
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Jest dla mnie nie pojęte jak można nie lubić owoców. Ja lubię aż za bardzo, a to jednak cukier. Tyle dobrego, że zdrowy
oprócz tych co wymieniłam własnie niespecjalnie mnie ciągnie do owoców, miesiącami moge nie jeść żadnych ale ja też nie lubię słodyczy więc to pewnie dlatego

Cytat:
Napisane przez Niuniuska Pokaż wiadomość
Ogólnie, czuję się znacznie lepiej, ale te odżywianie ma to do siebie, że jest bardzo pracochłonne (gotuję praktycznie codziennie, co drugi dzień) i drogie niestety Postanowiłam jednak zainwestować w swoje zdrowie... bo ostatnio nie było najlepiej... Mam tę świadomość, że całej chemii nie uniknę, tej która jest w warzywach, owcach, itd., ale w porównaniu z moim ostatnim obżarstwem i luźnym podejściem do śmieciowego jedzenia, to teraz 10 razy uważniej oglądam, czytam, sprawdzam składy, etykiety, itp. zanim coś kupię i zjem. No i efekt taki, że czuję się lepiej.
powiem Ci szczerze, że każde odżywianie zgodne z natura jest pracochłonne..niestety żeby jeść prosto trzeba sie wbrew pozorom naracować, nie dość, że wszystko kupic w kilku miejscach to jeszcze przygotować.

My już od dłuższego czasu kupujemy jajka wiejskie, wędliny wiejskie, mleko podobnie z którego sama robię jogurt itd..i właściwie wogóle nie kupuje przetworzonych rzeczy typu serki, jogurty itp. ale powoduje to, że w weekendy przynajmniej jeden dzień poświęcam na robienie jedzenia na następny tydzień, typu pasztety, wędliny itd.więc niestety wszystko to jest kosztem czegoś, ale myślę, że na dłuższą metę i tak warto

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2013-04-17 o 07:44
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując