Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-17, 12:47   #3101
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Estelle czy w maju bedzie kolejna rozbiorka?
jak tak to mam propozycje bb o ile znajda sie chetne.Innisfree wypuscilo 3 nowe kremy w trzech odcieniach.
W maju wolałabym zrobić coś małego. Myślałam, żeby domówić Uguisu, bo sporo osób prosiło i może lotion SHAL plus kilka wynalazków, które podokładam do bieżących zamówień, żeby wypełnić paczki . Ewentualnie coś nie wymagającego rozlewania [saszetki, tubki, miniaturki]. Do tego rozbiórka jest naprawdę duża, chciałabym sie pozbyć opakowań.

Innisfree proponowałabym na czerwiec, jak już większość kwietniowych przedmiotów mi zejdzie "z magazynu".
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dziękujemy
Paczuszka dotarła, sporo tego
Estelle, mam pytania:
- nieopisana buteleczka to Twoje serum, tak?
- Innisfree White C BB to Innisfree Eco Science White?
- BRTC Jasmin Water BB - nie mam w swoich notatkach idę wątek przeszukać...
- jeśli dobrze liczę mam 0,63zł niedopłaty za poprzednie zamówienia (nie wpisałaś jeszcze mojego ostatniego przelewu).
Nieopisana to najprawdopodobniej serum, chyba, że naklejka odpadła od Cure Natural [bo lubią się odklejać od butelek]. przed użyciem wstrząsnąć
Innisfree się zgadza
Na BRTC z tego co pamiętam spontanicznie zamawiałaś, co by tubkę zamknąć

O, znalazłam, str. 39
Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Reka lepiej, kumpel sie nade mna pastwi usprawniajac mi jej ruchomosc, ale mowi ze jest potrzebny czas na regeneracje. Juz nie dretwieja mi tak mocno palce wiec jest jakis postep. Niestety teraz na dokladke dopadla mnie taka alergia ze glowa mala... prawo serii, psia jego...

Niech przejdzie jak najszybciej
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora