Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żelki - czyli przed i po powiększaniu piersi cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-21, 21:59   #6
kalizantin
Przyczajenie
 
Avatar kalizantin
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Nederland
Wiadomości: 8
Dot.: Powikłania po operacj powiększania piersi

Cytat:
Napisane przez maledivka Pokaż wiadomość
Ja jestem 3 tygodnie po operacji. jestem bardzo szczupla i wysoka. 174cm, 49kg wagi. pieri mialam A zrobione na 370ml anatomiczne. Mialy wyjsc C pelne.. wyszly D. Mam problem z doborem stanika i ubran bo jestem bardzo szczupla a klatka jest duza...
Prowadze normalnie juz auto, sprzatam, podnosze rece do gory, podbieguje czasem, nosze zakupy, normalnie sie kocham z facetem.
Mialam okropny bol w pierwszym dniu po operacji.. nawet trzy dni plakalam wstajac rano z lozka... Jak przyjmowalam leki o 8 rano.. to musialam obudzic sie o 7.30 by psychicznie przygotowac sie na ten bol okropny.. Po nocy miesnie zastojone, okropny bol w plecach, klatka to juz nie powiem.. lzy mi lecialy... NA DODATEK MIALAM KRWIAKA W PIERWSZEJ DOBIE... I MUSIALAM MIEC REOPERACJE... Nadmienie ze robilam u BARDZO DOBREGO CHIRURGA w Warszawie. Jestem zadowolona z wynikow.. piersi sa ladne juz odpuchly.. Chcialam zapytac- bo podczas kochania sie z facetem moje piersi sa lodowate. A na codzien normalnie cieple. Czy to jest normalne ze sa zimne podczas zblizenia? Wy tez tak macie? czy tak juz bedzie zawsze/??
Jeśli mogę zapytać to co masz na myśli ze są lodowate? W ciągu dnia masz cieple a tylko podczas zbliżenia robią się zimne czy jak na przykład chodzisz bez stanika to tez sa chłodne? Ja chciałam mieć operacje w zeszłym roku, nawet tu pisałam na forum i sie pytałam dziewczyn jakiego lekarza polecają ale przemyślałam sprawę i stwierdziłam ze poczekam jeszcze rok i jak nadal będę przekonana ze to jest to czego chce to je zrobię. Obecnie od nowa czytam wszystkie informacje bo chce mieć zabieg w lipcu a jeszcze nie trafiłam na info o ''chłodnych piersiach'' dlatego jak możesz to napisz coś więcej.
pozdrawiam ciepło;-)
kalizantin jest offline Zgłoś do moderatora