Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-24, 21:13   #4357
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że urosną chociaż teraz!!!
Napewno

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No masakra to była, myślałam, że mnie strzeli bo nikt nas nie poinformował, że przez tak długi czas nie bedzie prądu... Na szczescie dzisiaj już było ok.


Dajcie spokój z tą Chodakowską... Głupi przykład - widziałam jak ona przysiad robi, razem z nią grupa 100 osób. Nawet ona robiła go źle technicznie W sposób który mega obciaza kolana To juz ja lepiej robie
To dobrze Pewnie dzisiaj nadrabiałaś ćwiczenia?

Ja właśnie nauczyłam się wczoraj robić prawidłowo squaty, bo robiłam je tak że obciążały mi najbardziej kolana i było mi niekomfortowo

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dokładnie

Ja mam zamiar zrobic eksperyment Wysłać jej moja metamorfoze ale napisac ze nie cwiczyłam z nia, chociaz faktem jest ze to dzieki niej sie ruszyłam z kanapy wogóle bo mnie zmotywowała, ale jej cwiczenia po prostu sa nie dla mnie
Jestem prawie pewna ze nie wstawi
Ja też Jeszcze jej fanki zmieniły by swoją "fitnessową orientację" na Jillian

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dlatego do takiej kiecki tylko jakies wysokie koturny albo lity
w tym sezonie kupilam sobie kamelowa skorke wiec i trampeczki kamelowe sobie sprawilam, ale maja taki jezyczek wywijany w szkocka kratke, fajnie to wyglada do skinnow

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

powoli i z sadyzmem zabijam klawiature na kompie Tż-ta
juz nie widac "A", "Z","D" i kilku innych...moje pazury sa nie do zdarcia
Ja lity zamawiam w maaaju W końcu!

Hahah Moja mama kiedyś wzięła i na klawiaturze lakierem do paznokci różowym podpisała brakujące literki, a najlepsze było "SHIFT" dużymi drukowanymi literami

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Rozumiem Najwyzej zobacze raz jak to bedzie wygladalo

Szok szokiem, wiadomo Mój TŻ ma ostatnio nowe zawołanie: [COLOR="White"]"chodź! trzeba wpuścić Zuzie"


Ja od tż też często słyszę że chciałby w przyszłości córę do parki

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Jutro idę na malutki shopping Muszę kupić spodnie/bluzki i jakąś odżywkę do włosów, i albo wezmę tego fructisa, albo garniera, albo gliss kura
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora