Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-25, 08:12   #785
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Napewno.
Też przechodziłam przez to, już myślałam że nic nie działa, a jednak.
Teraz nie używam w ogóle, robię małą przerwę żeby skóra się odzwyczaiła.
Ale mój policzek z tendencją do zapychania jest cały czas "czysty" , od jakiś 2 miesięcy codziennie używam różu, wcześniej było to nie możliwe bo wyglądał tragicznie
Także napewno będzie dobrze
Mam nadzieje, ze teraz bedzie tylko lepiej bo nie mam juz sil no i zakaz opalania to dla mnie okropnosc!
A effaclar ma miec tez wlasciwosci rozjaśniające czy tylko leczące?

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
metice post na Twoją prośbę Przepraszam, że musiałaś tyle czekać... miałam opory też...no ale wstawiam zdjęcie z efektami po stosowaniu Tanaki Sama się teraz zdziwiłam, że jest taka poprawa...bo była tragedia Cykałam zdjęcia sumiennie co tydzień...oświetlenie różne ze względu na cudowną zmienną pogodę (w 3 tygodniu miałam zarwaną noc nad projektami, nie miałam czasu na zmycie make upu ani na sen dopiero po powrocie po południu z uczelni zajęłam się swoją buzią... jak widać to wszystko się na niej odbiło i rosła gula ) .
Tanakę używam tylko na noc, choć producent zaleca stosowanie rano i wieczorem. Ja nieraz zdradzałam ją ze ślimakiem żeby przyspieszył proces gojenia Co do wydajności... minął ponad miesiąc a ja mam jeszcze pół tubki.
Mam nadzieję, że trochę tym pomogłam
ogromna roznica!

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Chcialam jeszcze napisać, że skinfood (mam akurat kiwi) to najlepsza maska jaką używałam zamawiam jakąś inną z tej serii na pewno
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora