Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-25, 09:35   #799
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
metice post na Twoją prośbę Przepraszam, że musiałaś tyle czekać... miałam opory też...no ale wstawiam zdjęcie z efektami po stosowaniu Tanaki Sama się teraz zdziwiłam, że jest taka poprawa...bo była tragedia Cykałam zdjęcia sumiennie co tydzień...oświetlenie różne ze względu na cudowną zmienną pogodę (w 3 tygodniu miałam zarwaną noc nad projektami, nie miałam czasu na zmycie make upu ani na sen dopiero po powrocie po południu z uczelni zajęłam się swoją buzią... jak widać to wszystko się na niej odbiło i rosła gula ) .
Tanakę używam tylko na noc, choć producent zaleca stosowanie rano i wieczorem. Ja nieraz zdradzałam ją ze ślimakiem żeby przyspieszył proces gojenia Co do wydajności... minął ponad miesiąc a ja mam jeszcze pół tubki.
Mam nadzieję, że trochę tym pomogłam
O zesz, kupuje

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość

też sobie zamówiłam volcanic clay nose pack. a co tam, raz się żyje! mam nadzieję, że te mniejsze black heady też powyciąga, bo dużego problemu nie mam.
ja wlasnie wczoraj uzylam plasterka (wersja z aloesem) i nic bu, a wszyscy tak to chwala... sprobuje jeszcze tego drugiego rodzaju i tego z weglem
chiao jest offline Zgłoś do moderatora