Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zazdrośnice - część 66.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-01, 22:11   #2730
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Re: Zazdrośnice - część 66.

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
przygarnac

przykro mi
Przygarnęłam, tzn na pewno spódniczkę, tylko wydłużyłam...założyłam ją dzisiaj i tż miał minę nie do opisania
Sukienka fajna jest tylko zastanawiam się czy nie lepsza byłby kolorowa, w jakimś jaśniejszym kolorze...albo kupię drugą

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
ale korki niestety
Stąd ja to znam...u mnie robią rondo i odcinek 1,5 - 2 km jadę nawet 30 minut paranoja...

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
Marg, też bym pojechała w góry stołowe
Zawsze możesz się ładnie uśmiechać i wpaść do mnie

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
no to czas pocwiczyc... 31 dzien dzis - widze ze nie uaktualnilam podpisu ostatnio....
Jesteś wielka!!!

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość


a jeździ się super, naprawdę może w sobotę pojadę na autostradę, marzę o prędkości dziś po mieście popylałam 80 i to zauważyłam przez przypadek, mam za duże skłonności do prędkości
Uważaj z tą prędkością! noga czasami z gazu niech zejdzie...
Ja jak pierwszy raz wjechałam na autostradę to miałam niezłego zonka i minę "co ja tutaj robię"

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość

a ja uważam, ze 2x w tyg to taki nomalny bilans standardowej pary
To my jesteśmy niestandardową parą

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość

A tak w ogóle to spotkałam się dziś z kolegą, który poszedł sobie od nas ze studiów już po 1 semestrze pierwszego roku, ale z racji, że mieszka w Olkuszu to się spotykamy czasem i utrzymujemy jakiś tam kontakt
Od zawsze między nami była jakaś chemia, ale jak się dziś spotkaliśmy to już masakra - w ogóle ciągle się na mnie gapił, ciągle się potykał, zapomniał fajek wziąć z ławki, a na koniec jak się żegnaliśmy to mnie przytulił, po czym się nagle speszył, zacząć śmiać i jak zapytałam o co kaman, to stwierdził, że "Kurde, bo ja już zapomniałem jak bardzo Cię lubię i jaka jesteś śliczna i jak to wszystko na mnie działa " To było milusie I wstępnie ustaliliśmy, że idziemy na kurs tańca w wakacje, bo on nie ma z kim, a chce, a ja tysiące razy proponowałam K. i nigdy nie chciał... Ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo R. jest dosyć mocno pociągający, a w tańcu.... wiadomo Co myśllicie? Ale jestem dziś mega dowartościowana I w ogóle ostatnio strasznie się na mnie faceci gapią, i uśmiechają i próbują zagadywać Coś jest chyba ze mną nie tak


Wow, nadrobiłam Was
Nie poszłabym, pomyśl jak Ty byś się poczuła gdyby tż poszedł z jakąś inną panną...
Ja wiem, że u mnie takie coś oznaczałoby koniec związku...

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Obcięłam paznokcie na najkrócej jak się da, bo mnie już okrutnie denerwowały - TŻ nie może się teraz oświadczyć!! Trzymajcie kciuki, żeby zaczekał, aż mi trochę odrosną...
Paznokcie nie są do tego potrzebne, podejrzewam, że jak już uklęknie to nie będziesz pamiętała, aby myśleć o paznokciach...
A ja trzymam kciuki, aby się szybko oświadczył
A my dzisiaj oglądaliśmy fajny pierścionek B stwierdził "o jaka fajna kulka, chcesz taką kulkę"

Byliśmy dzisiaj w kinie odstrzeliłam się tylko teraz bolą mnie stopy od szpilek
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora