Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobiety po 40.....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-02, 06:50   #2632
Monika2001
Rozeznanie
 
Avatar Monika2001
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wies na koncu swiata
Wiadomości: 795
Dot.: Kobiety po 40.....

Australia, czyli ten mis z avataru bedzie rzeczywistoscia?

Zadnych suplementow nie biore. Czasami, na przedwiosniu przez miesiac lykam zestaw witamin, chyba sie to nazywa Body Max. To wszystko. Oteroporoza dopada jak sie ma predyspozycje genetyczne lub jak sie nie wiele rusza. Nie wiedzialam ale teraz wiem, ze uprawianie sportu tez ma wplyw na zapobieganie utraty wapnia.

Frezja, wiosenne kwiatki tez u mnie kwitna, szafirki i tulipany .
Moze gozdziki bede musiala czyms przykryc na zime? Takie ciemno rozowe, pierzaste wlasnie kupilam.

Piwo! rany! to ma kalorie a jeszcze jak sie doleje kropelke soku malinowego! Kiedys zwiedzalam browar i "piwosz" powiedzial, ze piwo ma mniej kalorii niz sok pomaranczowy , no coz ale kto pije litr soku na raz a piwa sie da bez problemu.

Yolla - 10kg? Nie ma problemu , zacznij od zaraz. Zero slodyczy, panierowanych kotletow tudziez ryb i wez przyklad z Frezji, slone przekaski precz z oczu!
Ja sie tak kiedys w czasach dawnych, zalatwilam. Nie jadlam slodyczy chyba z trzy miesiace i przytylam. Dopiero jak zaczelam tak na seriio liczyc kalorie zorientowalam sie, ze w tym czasie odkrylam paluszki wloskie. Sa nie slone i grubsze. Pycha byly. Potrafilam wsunac paczke na dzien ...no w koncu nie nalezaly do slodyczy ....i tak sie oto zalatwiam .
Monika2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując