Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-06, 18:08   #22
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;4066208 2]A jak nauka Ci idzie? może po maturach jak opadnie stres cera się trochę uspokoi?[/QUOTE]

dobrze idzie dobrze, mam wyniki w okolicach 80 to już dostanę sie na studia z takim wynikiem... jednak marzyło mi się ponad 90 tak zeby na pierwszej liście być... ale zobacze jeszcze jak przejdę do faktycznych arkuszy bo mam takie testy niby nieco trudniejsze i czasem to masakra z zadaniami, ale poniżej 83 nie schodzę...

Liczę na to że się uspokoi, tym bardziej ze wróciłam do domu a w lodówce żarówka kupa mięcha no i żeby nie zajadać się magnezem (lekarz mi zabronił mam niedociśnienie) kazał mi zajadać się czekoladą wiec wyjadam zapasy... a jak byłam na mieszkaniu to mnóstwo mnóstwo owoców i warzyw jadłam...

bolace gule codziennie traktuję olejkiem herbacianym i wchłaniają się, więc polecam tylko... jak nie masz dobrze nawilżonej skóry to poparzy i bedzie skóra piekła i łuszczyła się...
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora