Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-09, 09:29   #4766
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Laura, Titanica mu kup jest akcja i jest morze
Monia, to dziecko wychowało się na Titanicu. Był okres, że oglądał DZIEŃ W DZIEŃ. Gdy trochę podrósł to zatrzymywał film w momencie, gdy Jack malował Rose na płótnie. Zapytałam Go dlaczego - jak to? faceci lubią popatrzeć na gołe babeczki

Widzisz, Twoja maszyna śmiga, a ja wróciłam do domu i dowiaduję się, że kaczucha jest u blacharza i robią jej nowy wlew i kolor

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Łaaadnie! ambitnie!

heheeh K. Cię zainspirował do tego typu niespodzianek ;d i jak, ucieszyli sie niespodzianki mają taki mankament, że może się zdarzyć lipa z obiadem np. tak jak mi ostatnio - brak rosołu na kaaca

ooo, koniecznie daj znać jak wrażenia po odbiorze paczki!

ooo matko, katherine ja wyleczyłam się z uzależnienia uważaj, bo to wciąga!
to jest super sprawa, ale ja strasznie gubię te wszystkie dodatki, a TZ ćwiczy na mnie, że to tandeta :P pffffffffffffffffffffffff fff
...ejjjj... może to nie ja je gubię, a on mi je chowa, skoro ich nie lubi?! ooo nie
Ambitnie, bo i efekty widzę!

Niestety musiałam zadzwonić, żeby ktoś mnie odebrał, bo po 22 nie miałam już żadnego busa z dworca do domu i byłaby lipa. Rozumiem, że jako fashionistka mogę targać z walizką, ale nie tyle!!!

Buty świetne! Baletki idealne, miękkie i z przyjemnego materiału. Niestety w koturnach wyczuwam te 0.5cm i jutro jadę po żelowe wkładki do palców, podobno problem powinien się rozwiązać. Ale już czuję jakie są wygodne!

O Katherine nawet nie mów, bo to moje drugie zamówienie w ciągu miesiąca, także... TŻ na pewno chowa Ci biżuterię, oni tacy są! Niby się nabijają, że takie z nas sroki, a to takie pierdółki, a jakby nie było to moja bransoletka do dzisiaj wozi się w kurtce K. Chyba, że mają DRUGIE TWARZE


A, jeśli góry to Alpy i to te włoskie i PRZEŁĘCZ BRENNER! Jeju, nie znalazłam jeszcze miejsca, w którym byłoby tak pięknie jak tam
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora