Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-13, 20:47   #1548
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez tofek19 Pokaż wiadomość
Na implantacyjne jest już chyba troszkę za późno... a w ogóle lekarz stwierdził w czasie badania, ze krew na miesiaczkową wygląda i na betę kazał mi przyjść bo właśnie pozamaciczną podejrzewa i się tego obawia, tyle ze i ją wykryłby w czasie badania USG prawda? cholerka współżyliśmy cały miesiąc i nie wiadomo, kiedy doszło do zapłodnienia bo się cały cykl pomieszał przez te kwietniowe zawirowania... Jak beta będzie spora, to mam zostać w szpitalu i będa szukac pozamacicznej , krwawienie jest nadal, ale się nie rozkręca...normalnie już bym miała lawinę...

A poza tym pierwsza ciąża to była wpadka, synek jest kochany, ale wiadomo, nie wyczekiwaliśmy go aż tak bardzo. Tą zaplanowaliśmy i oboje jej bardzo chcieliśmy, a teraz to... Nie wiem czy jeszcze bym się zdecydowała na kolejne podejście po tym co teraz przeżywam...
Zrobisz betę to się wyjaśni. Czasami są takie komplikacje. Nie płacz, masz synka, a na drugą ciążę przyjdzie czas!
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora