Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od dzis biegam aby schudnąć!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-15, 12:53   #181
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez niusuance Pokaż wiadomość
Jak się sprawdzają buty New Balance? Miesiac temu kupowalam buty i widzialam sporo fajnych modeli z NB ale ze nie znam firmy to balam sie troche kupowac. Zdecydowalam sie na Nike i jestem zadowolona
I z NB, i z asics jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie NB po wypraniu w pralce trochę się zbiegły i ze dwa razy mnie obtarły zanim wróciły do stanu pierwotnego, ale nie narzekam. Nic mnie nie boli, nie obciera, amortyzują też raczej dobrze.
A w ogóle, to pierzecie swoje buty, bo ja qrde podchodzę do kwestii prania butów jak do jeża. Jakoś nie mam przekonania i prędzej je wystawiam na strych lub balkon, żeby odetchnęły niż wrzucam do pralki.

Cytat:
Napisane przez niusuance Pokaż wiadomość
Na mnie się szorty nie sprawdzają- mam masywne uda, ocierały się o siebie niemiłosiernie a szorty się plątały, pałetały jeszcze pogarszając sprawę. Myślę że jeżeli ktoś ma 'normalne' uda to szorty nie są złym pomysłem

A potem zalewam się po jakiś 25-30 minutach
I też melduję się z dzisiejszym biegiem- 45min i 5 km
Ja też się nie nadaję na szorty. Legginsy są ok, ale przed szortami się wzdrygam...
Ale może, jak już wylejemy kubły potu i obiegniemy ze dwa razy kulę ziemską to będziemy miały małe, szczupłe udka, jak ci wszyscy biegacze etiopscy (chociaż wtedy musiałabym się jeszcze skurczyć o jakieś 15 cm).
W ogóle podczytuję czasami artykuły na biegam.pl lub biegambolubię.sport.pl i pojawia się tam nader często taki pogląd, że żeby dobrze biegać, to trzeba schudnąć na granicę prawidłowego BMI. Dla mnie póki co jest to fikcja, bo musiałabym schudnąć około 20 kg, ale rozmawiałam z koleżanką, która bierze udział w maratonach i jej generalnie zbicie wagi zajęło prawie dwa lata - tj. od początku zaczęcia biegania do jej pierwszego maratonu. Biega 3 - 4 razy w tygodniu po godzinie, je normalnie, ale uważa na słodycze, no i wiadomo stara się jeść dużo warzyw itp. Schudła 17 kg.....
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując