Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-21, 15:01   #1445
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
niestety te ohydne stany zapalne to duzy problem. mi naszczescie chyba przeszlo(odpukac) po tym metronidazolu, ale nie powiedziane ze nie wroca. ja stosuje tonik bha 2% i nie mogę tego dziadostwa wykurzyć (zaskorniki zamkniete).
czyli problem nie zniknął sam? kurcze Mając w pamięci to, ile takich stanów zapalnych miałam przez pierwsze kilka lat trądziku i to, jak chętnie ten problem powracał zaczynam się obawiać, że ciężko będzie mi się tego pozbyć...
W jakiej formie przyjmowałaś metronidazol? To od dermatologa czy ginekologa? Długo zajęło ci pozbycie się tego paskudztwa?

Mi zaskórniki zamknięte znikają po peelingach salicylowych, robiłam stężenia od ok. 13 do prawie 30% (ale z tym ostatnim to przegięłam, skóra łuszczy mi się jak szalona i do tego jest bardzo podrażniona miejscami). Tylko niebawem zacznę znowu spędzać więcej czasu na zewnątrz i będę musiała chyba to odstawić... A szkoda, bo teraz mam pojedyncze zaskórniki zamknięte, wcześniej zajmowały one prawie całą powierzchnię czoła, na reszcie twarzy (zwłaszcza policzki i broda) raczej w pojedynczych egzemplarzach. Teraz mam ich dosłownie kilka No i stany zapalne, co jest dużo gorsze...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-05-21 o 15:03
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora