Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-23, 02:42   #874
Avenna
Raczkowanie
 
Avatar Avenna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

ja się właśnie przymierzam do pierwszego zamówienia z Kolorówki i tylko mam mały problem:

-chciałam zamówić Color blend white, co by rozjaśnić stary podkład w płynie i -co najważniejsze- minerałek Bellapiere o odcieniu Cinnamon -nietrafiony prezent, dla mnie za ciemny i trochę za hmm, ciepły? żółto-pomarańczowy?

i teraz pytanie- czy nie wystarczyłby do tego rozjaśnienia Dwutlenek tytanu? lub Tlenek cynku? Bo potem z resztek zawsze coś można zrobić a z bazy chyba nie?
drugie pytanie- myślicie, że to rozjaśnienie już pomoże czy trzeba też dokupić niebieski pigment, żeby przystosować ten puderek do jasnej skóry? (nie przyda mi się potem więc szkoda żeby leżało)

nie mam praktyki w doborze kolorów, od razu mówię, a jestem bladziochem racezj nautralnym, z naczynkami niestety

i już nie wiem, co zrobić

trzecie pytanie- czy ktoś zna mało/ lub bez/ drobinkową mikę do rozświetlania pudrów, róży i żeby np. do balsamu dosypać? taką multiuniwersalną znaczy się
Extra Bright np? czy oriental beige będzie się nadawać do tego wszystkiego, ktos wie?

i ostatnie
do żółtego korektora (a potem docelowo i pudru) lepszy będzie żółty pigment np. Tycjan? czy lepiej od razu Concealer Base Mix plus Color blend yellow?

pomóżcie
Avenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując