Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-24, 07:44   #877
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Już kupiłam i dostałam. Teraz tylko potrzebuję pędzla... Ktoś może polecić jakieś fajne, tanie pędzle? Podobno w Rossmannie są jakieś fajne?


Obecnie mam tylko
-pędzel do płynnego podkładu, więc się chyba nie nadaje,
-mini pędzel kabuki, fajny ale malutki, do torebki, wypacykowanie nim całej twarzy to trochę roboty
-duży taki do omiatania twarzy

Jakoś przy ich pomocy nałożyłam primer i podkład. Prelude glow - śliczny efekt satynowy ale znika po nałożeniu podkładu SM :/
Zobaczymy jak będzie po całym dniu noszenia.

BTW czy te produkty wpływają jakoś na filtry przeciwsłoneczne?

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------


C.D. po otrzymaniu produktu

Spróbuję pokombinować, na razie wygląda nawet dobrze, ale mam wrażenie że mógłby lepiej... Zaskoczyło mnie nieprzyjemnie że pigment oliwkowy ma dodatek czerwieni czy czegoś takiego, w każdym razie brzydko to wygląda... na oko wydaje się też trochę za ciepły. Kolor samej bazy kolorystycznej roztarty na skórze daje brzydki, ciepły kolor w ogóle niepodobny do mojej opalenizny, baza podkładowa zaprawiona pigmentem oliwkowym wychodzi spoko, ale nie wiem czy z powodu dopasowania pigmentu czy raczej stopnia jasności - zdecydowanie najjaśniejszy podkład jaki miałam
W każdym razie - faktycznie dodatek niebieskiego może wygaszać te paskudne czerwone tony, spróbuję jak to wypadnie, bo mam bazy niebieską i żółtą.
W sumie szkoda, bo liczyłam na coś fajnego, co jednak w jakiś delikatny sposób będzie przebijać pod podkładem. A daje efekt raczej takiego odbicia, tafli, czy coś w stylu zwykłego rozświetlenia?
Pewnie zależy od składu filtra, ale w tym przypadku nie pomogę, bo się nie znam niestety Najlepiej zamieść na forum o filtrach skład tego, którego używasz i zapytaj, czy minerały nie wpłyną na ochronę.
Sam niebieski niekoniecznie pomoże, bo jeszcze wyjdzie coś burego Najlepiej delikatnie, małymi [naprawdę małymi] porcjami reguluj sobie tlenkami odcień. I na początek mieszaj z małą ilością produktu, w razie kolorystycznej katastrofy. I oczywiście dokładnie rozetrzyj tlenki
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując