Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-25, 22:18   #3004
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Czemu??
On jest bardzo delikatny, nie kryjący, nakładam go najczęściej na usta umaziane w podkładzie i ładny kolorek delikatny jest.
Bo już coś podobnego u mnie kiedyś wylądowało (ech, zresztą w ogóle ile tego u mnie było i trzeba było rozdać... ) i nie był to najlepszy pomysł. Ostatecznie odziedziczyła to siostra, jest naturalną blondynką więc się błyszczyk sprawdził.

Może parę inspiracji.
Dla wersji dziennej szukam czegoś podobnego, może bardziej widocznego i złamanego brązem, chociaż ogólnie znaleźć coś na co dzień nie jest jeszcze wielkim problemem. Nivea jeszcze daje radę.
Zaś dla wersji ostrzejszej, takiej na zloty, koncerty nie za bardzo mogę znaleźć coś wśród czerwonowłosych, jak już coś widać prędzej nadaje się to na styl pin up. Najlepszy efekt tego co chcę osiągnąć aktualnie reprezentuje z akurat naszego, polskiego podwórka Kora oraz wcześniejsza rockowa wersja Chylińskiej. Obie panie posiadają wybitnie wyraziste kolory ust niemal ocierające się o wulgarność, w żadnym wypadku nie są to też kolory uwodzicielskie. Po prostu ostre. Z zagranicznych jeszcze mi przychodzi na myśl Angela Gossow w tym klipie (swoją drogą szacun, ze jako kobieta wydobywa z siebie taką parę). Na takim efekcie właśnie mi zależy, ale w wersji dla czerwonych włosów. Ze względów oczywistych odcienie tych pań raczej nie będą mi pasować, więc szukam własnego. I znaleźć nie mogę, a jak znajdę to pasuje do sukienki a nie do skór i glanów.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.





Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2013-05-25 o 22:22
Drakan jest offline Zgłoś do moderatora