Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-27, 10:41   #73
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Fajnie, że do nas wróciłaś.
Jeśli chodzi o jazdy to ja daaawno temu jeździłam na Jawce 350, ale to było dawno. Później jeździłam jako plecak, ale to nie jest to samo, więc tak naprawdę na większy motocykl wsiadłam dopiero na kursie i jakoś nie było problemów. Wiadomo, że myliło mi się sprzęgło z hamulcem, jak naciskałam sprzęgło to dodawałam gazu albo za szybko puszczałam sprzęgło. Dziwne rzeczy były.
Głowa do góry, nie denerwuj się, z rzeczy praktycznych weź sobie rękawice ze sobą jak się wywrócisz, to nie będziesz musiała łapek leczyć 2 tygodnie
Dzięki, wezmę na pewno, chociaż mam takie zwykłe motocyklowe, bez szału, ale może coś pomogą w razie czego


Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
ja na rowerze jeżdżę dosyć dużo i mam głupi nawyk trzymania palców na hamulcach przy moto tak samo, sprzęgło i hamulec, nie wiem czy to dobrze czy źle

zaopatrz się w rękawice, długość powyżej nadgarstków
Jakieś rękawice motocyklowe mam, ale takie "niskopółkowe":brzyda l:
Kurczę, a ja nawet roweru nie mam...Myślałam, żeby kupić i uczyć się na nim jeździć, ale za używany z moich rejonach chcieli 150-200zł, a w obecnej sytuacji kiepsko u mnie z jakimś wolnym groszem
__________________
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując