Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-27, 14:07   #56
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez petitlapin Pokaż wiadomość
Czyli, jak piszesz generalnie wszystko super? EDP jest INNYM zapachem niż EDT i obsługa wierygodnej perfumerii HENRI. PL powinna to wiedzieć. Ja nie lubię EDP bo jest dla mnie za słodka i mdła. Poza tym pracownica naraziła firmę na stratę, bo EDP sprzedała w cenie EDT.Mąż kupował mito na prezent, który miał być niespodzianką a okazał się niemiłą pomyłką
A co cie obchodzi czy pracownica narazila firme na straty czy tez nie? To jej sprawa
Masz racje, edp rozni sie od edt. Ale nadal nie rozumiem twojego uniesienia i mega zdenerwowania. Skoro maz sie nie znal to mogl zadzwonic. Inna sprawa, ponoc to wszystko mialo byc dzis odkrecane, wiec nie ma co sie denerwowac.

I powtarzam. Ja kupowalam w henri.pl i jestem zadowolona z zakupu.

Taka mala dygresja. Wpadasz tu, piszesz 1 posta, ktory jest na dodatek postem oskarzajacym, wiec nie dziw sie, ze ja podchodze do tego wszystkiego z wiekszym dystansem.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora