Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-28, 08:37   #3937
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cześć dziewuszki

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję. Ostatnio noszę mani jeden albo dwa dni. Wszystko mi odpada.. nie narzekam, bo mam czas, to se maluję
Tego tu, już nie mam, już jest nowe i jutro pewnie pokażę

Edit: oczywiście, ns blogu też jest
Śliczne i jaki błysk


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Pięknie, i jak błyszczy
Ja zakuwam, ale już nie mam siły :<
Biedna Młody też - ale to już ostatnie podrygi chwała Ci panie b jeszcze troche i zejdę przez nich

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

aguś. Żaden problem.

o masz. ...

co się dzieje ?

Ciężko z telefonu pisać. ..
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość


biedna Ty...
nie daj się!

Kochana, dziękuję

będzie lepiej, uśmiechnij się, do Ciebie taki humor nie pasuje nic a nic tulę do piersi
No właśnie nie wiem co sie dzieje 2 pazury mi sie nagle rozdwoiły do połowy ta sama dieta, te same witaminy i dufa. Nie dość że pazurki nie teges to albo dostałam uczulenia - oczy mi spuchły, nadwrażliwe sa od zawsze na słońce ale teraz to masakra nawet wiatr je drażni albo jak używałam tego nowego żelu to nie domyłam rąk i zasmarowałam powieki Są spuchnięte i zaognione więc chyba sama sobie kuku zrobiłam
Do tego wszystkiego mam mega lenia - w domu bajzel na kółkach, papióry tonami biurko zawalają do łazienki przez pranie, koparka sie trzeba przebijać I jeszcze a pogda no masakra jakaś fak

Ok pogadałam sobie co Wam humor będe psuła
Wstawię chociaż piaseczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_001636.jpg (59,6 KB, 32 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora