Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-30, 21:22   #1173
yggdrasilll
Przyczajenie
 
Avatar yggdrasilll
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź/ niebawem DE :)
Wiadomości: 13
Dot.: Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mbcox Pokaż wiadomość
(...) Chciałabym go użyć, ale nie wiem jakie będą efekty. Za pierwszym razem jest duża różnica w kolorze? Dodam, że miałam kilka miesięcy temu robione włosy szamponetką na dwa kolory i jeszcze widać różnicę. Jakie są wasze opinie? Naturalnie mam brązowe włosy, ale nie wiem jaki odcień. Coś pomiędzy średnim a jasnym brązem Jak próbować to na całych włosach czy na pasemku na początek? Doradźcie.
Ja np. używam tego preparatu na całych włosach- naturalnie jestem ciemną blondynką- pierwsze efekty były zauważalne po 2-3 aplikacjach. W tej chwili jestem po 5 "zabiegach" i włosy są praktycznie w odcieniu karmelowym.
Po każdej aplikacji radzę Ci jednak solidnie nawilżyć włosy dobrą odżywką (można wspomóc się też maską ), bo niestety tak, jak każdy rozjaśniacz, ten spray również nieco je przesusza.

Cytat:
Napisane przez mbcox Pokaż wiadomość
Słuchajcie, po ilu zastosowaniach tego spray'u widać różnicę w kolorze włosów?
Myślę, że na dość ciemnych włosach efekty można zauważyć po nieco większej liczbie aplikacji (4-5 razy). Wiele zależy też od tego, czy Twoje włosy są z natury podatne na rozjaśnianie, czy też nie.
__________________
"To największy dar, jaki może człowieka spotkać w życiu, kiedy otaczają go ludzie, których kocha."
48 kg i to bez diet !
Sport, sport i jeszcze raz sport !

Edytowane przez yggdrasilll
Czas edycji: 2013-05-30 o 21:25
yggdrasilll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując