Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-05, 17:56   #767
Kath83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 121
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jyotika Pokaż wiadomość
Witaj Kath83 Mam nadzieję, że zaczniesz z czasem pisać coś więcej a na razie może jakiś mały wstęp o sobie?

Cytat:
Napisane przez suzuranka Pokaż wiadomość
Kath83 witamy, napisz coś o sobie ! ( urodziny mam 16 czerwca, czyli za chwilę )

Co ja mogę o sobie powiedzieć, mhh mam prawie 30 lat ( suzuranka ja 15 czerwca mam urodziny), obecnie jestem na stażu w opiece społecznej, praca biurowa, lubię ją-dobrze się tam czuję. Niestety staż kończy mi się z końcem sierpnia a co dalej jeszcze nie wiem. Jestem singielką wiec mam dużo czasu dla siebie, który wykorzystuje na czytanie książek, próbuje uczyć się j. angielskiego ale jakoś mi średnio idzie. Do niedawna ćwiczyłam ale moje kolana ciut odmówiły posłuszeństwa i mam małą przerwę, jednak mam zamiar wrócić niedługo do ćwiczeń. Mam przeczytanych sporo książek na temat pozytywnego myślenia, afirmacji, wizualizacji. Staram się stać optymistką, idzie mi coraz lepiej bo pesymizm był we mnie wielki.
Próbuje się motywować do jakiś działań ale czasem ciężko i mam wrażenie jak mi czas przecieka przez palce a ja nic nie robię.
Teraz uciekam zmyć farbę z włosów.
Kath83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując