Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - INOA - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-08, 13:24   #160
Zuzanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy zniszczone po Inoa?

Cytat:
Napisane przez Olinka9 Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie do kogoś, kto od dłuższego czasu farbuje włosy tą farbą i będę bardzo wdzieczna za odpowiedź
Jestem w tej chwili po szóstej albo nawet siódmej koloryzacji. Ostatnie dwa razy kolor był mieszany w proporcji 2:3, jasne blondy. Robię to zawsze u fryzjera z sieci l0real...
Trudno było mi osiagnąć kolor, który wybierałam, zwykle co druga koloryzacja była zadowalająca, ale nigdy nie udało się osiągnąć tego samego efektu. Ale to nie problem. Problemem jest to, że moje włosy są teraz w katastrofalnym stanie, mimo ze używam dobrych szamponów i odżywek. Na dwóch trzecich długości włosów jest "siano" , mokre włosy można rozciagać, jakby były z gumy, a po wysuszeniu wyglądają jak sfilcowane. To stwierdzenie fryzjerek, które potwierdziło moje obserwacje. Włosy łamią się na kawałki, a przecież miała to byc farba niezwykle delikatna i oszczędzająca? Początki tego stanu to chyba ostatnie trzy farbowania. jednak każde z nich było bardziej rujnujące. Chociaz muszę przyznać, że po pierwszym i drugim użyciu inoa byłam zachwycona, włosy były błyszczace, ładnie sie układały. A teraz - sumie po ponad roku (od kwietnia ub roku) mam połowę włosów na głowie
Dzisiaj fryzjerka obcięła mi kilka cm z długości i oczywiście końcówki, bo wygladały na spalone.

Może ktoraś z Was ma podobne doświadczenia?

Zastanawiam się dlaczego tak to wyszło i żałuję, że tak długo zwlekałam podjęciem decyzji o zmianie farby.
Mam tak samo jak ty po roku farbowania
Zuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując