Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta dla mnie zaczyna się od 175 centymetrów (moja subiektywna ocena)!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-08, 20:24   #70
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Kobieta dla mnie zaczyna się od 175 centymetrów (moja subiektywna ocena)!

Cytat:
Napisane przez unber Pokaż wiadomość
U, szkoda, mieli spęd w Warszawie i były Kobiety dla Narodu, całkiem ładne babki (chyba było trochę wysokich) - i możliwe, że część tez inaczej patrzy gospodarczo.
Dlatego żałuje, że nie mieszkam w Warszawie, bo tam jest centrum i wszystko się dzieje.

Cytat:
Ale wszelkie występy Korwina też zbierają trochę ludzi (ale część przyjdzie dla lolkontentu), a jeśli na chwilę zapomnisz o części narodowej, to jest zaskakująco dużo grup i stowarzyszeń łączących ludzi o liberalnych poglądach gospodarczych. A jeśli lubisz swoje studia - organizacje studenckie, koła naukowe (nawet na poli da się znaleźć dziewczyny w kółkach)...
Na swojej uczelni zawsze toczę dramatyczną walkę, żeby zdać, więc nie mam czasu na koła naukowe. Moje studia są skrajnie techniczne, średnio za nimi przepadam, a dziewczyny są jedna, dwie na grupę.

Cytat:
Tzn, to przykłady bo wydaje mi się (i to tylko z dobrego serca) że potrzebujesz kontaktów z normalnymi kobietami, żeby zobaczyć, że to nie jest jakiś specjalnie różniący się gatunek i powinieneś szukać ciekawej laski, która przy okazji wpadnie Ci w oko. Tutaj cóż... Po prostu sam robisz za lolkontent.
Znam fajne kobiety, która są piękne, mądre i tak dalej, ale zazwyczaj są zajęte albo wiem, że je nie interesuje! Nie jestem antyfeministą jak Stępień z 13 Posterunku.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora