Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-13, 10:40   #111
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Rozumiem, o co chodzi Lukrecji.
Nie powinno być tak, że notorycznie nie zgłasza się zbyt małej ilości ml, a tylko dopisuje daną organizatorkę do "własnej czarnej listy", zamiast napisać o tym otwarcie. Niekoniecznie od razu tutaj - ale w danym wątku rozbiórkowym: po prostu zwrócić uwagę na problem. Koniec kropka.
Tymczasem... Ile to razy wybuchała bomba, po czym okazywało się że sprawa ciągnie się od dawna, ale nikt nie chciał się wychylać, "bo po co" albo ponieważ nie lubi sytuacji konfliktowych? Ale że kolejne osoby były oszukiwane, to już drobiazg.
Dokładnie. To nie tak, że strzelam focha. Wychodzę z założenia, że rozbiórki prowadzone są uczciwie, nigdy nie sprawdzałam, czy organizatorka X wysłała mi o 1 ml za mało. Kurczę, dostaję odlewkę i od razu mam się do niej przyssać ze strzykawą? Chyba jednak trochę wierzyłam w ludzi i ich dobre intencje A jeśli czytam, że są osoby, które grają na forum nieczysto, a nie wiem nic ponadto, to jednak ta wiara podupada.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując