Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013, cz.16!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-13, 15:45   #405
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Brzuch jak Ferdek, cyc Pameli, udka słonia, zad gazeli- Mamusie VII-VIII 2013,

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
bierzecie do szpitala becik/rozek??
Ja dostałam od siostry i pewnie wezmę go tak na wszelki wypadeczek

Cytat:
Napisane przez czarownica1 Pokaż wiadomość

byłam na wycieczce w przychodni z Mama, na poczcie i na straganie kupilam cudne wielkie truskwy po 4/kg. Pazerna baba ze mnie bo wziełam 4 kilo

poleze sobie i pojde dalej dłubać w gratach, pranie na szczęście Mama mi wiesza i zdejmuje a pozniej ogarnia prasowanie
Ale będziesz miała jedzenia teraz i dla Mamusi za pomoc

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tylko z doskoku, potrzebuję rady Moja ginka w poniedziałek zasiała mi ziarno niepewności, mówiąc, że mam czuć ruchy tak jak do tej pory i jak będzie ich mniej to dzwonić. I zaczęłam się bardziej na tych ruchach skupiać i dzisiaj jestem przerażona, bo poczułam małego tylko kilka razy I to na dodatek znacznie słabiej niż zawsze Nie wiem co mam robić
Kochana nie denerwuj się, może po prostu przez to, że Ci tak powiedziała bardziej się skupiasz i martwisz. Ale jeżeli nie bedzie dawać Ci to spokoju to zadzwoń do ginki dla swojego spokoju

Ja zjadłam obiadek posprzątałam troszeczkę. I ostatnio moja szwagierka kupiła dla Niunia dwa smoczki
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora