Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 23:27   #3804
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez nicola28 Pokaż wiadomość
witam

ja rowniez przymiezam sie do zakupu kilku kosmetykow na BU

mimo moich 30 lat mam problem z tradzikiem , cere bardzo tłusta z ogromnym łojotokiem nie moge sobie poradzic

i doradzcie czy to jest warte zakupu czy wybrac moze cos innego

planuje kupic to
http://www.biochemiaurody.com/sklep/cream-acne.html
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-regul.html

tylko w tym AZELO pisze ze nie ma w zestawie
konserwantu i hydrolatu ?

mozna to pewnie u nich dokupic ale powiedzcie co potem ?

dodac to do zrobionego kremu czy jak ??

dodam ze od 2 lat co roku jak przychodzi kwiecien to zmagam sie z Ostuda ( ciemne plamy -przebarwienia na twarzy )

wiec sadze ze ten krem nadaje sie rewelacyjnie
mimo ze mam przebarwienia - potrzebuje kremu rozjasniajacego
a do tego ogromny łojotok i ten krem rowniez (tak pisze w opisie ) redukuje to

wiec jezeli jest taki super to dla mnie wrecz ztworzony moze byc

ciezko mi znalezc taki krem aby był i na przebarwienia i na łojotok jeden ( przewaznie musze miec 2 kremy oddzielnie )
Ja osobiście wolę sera niż kremy, ale wygląda spoko - oczywiście pamiętaj, że każdy może reagować inaczej. Pewnie przydałby ci się też mocny filtr na dzień.

Serum lemon jest dość tłuste, weź to pod uwagę. Warto dokupić żel hialuronowy i mieszać sobie.

Hydrolat jest po prostu częścią przepisu na krem, poczytaj sobie przepis. Dokupuje się go osobno w sumie nie wiem dlaczego, pewnie żeby móc sobie wybrać, ale mogliby po prostu odpowiednią ilość w małej buteleczce wliczać do zestawu. Tylko że hydrolat i tak się przydaje, to bardzo fajny kosmetyk. Można nim zwilżać twarz, co się przydaje przy używaniu kwasu hialuronowego, spryskiwać twarz, używać do tonizowania twarzy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując