Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-14, 09:47   #603
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
haha eee no co ty!!! to mi nawet bardziej pasuje haha juz wiem ze kuzynka chlodzi cytrynowke i wisniowke domowej roboty a wiadomo ze i Tz by sie napil zimnego piwka do grilla
tym bardziej pasuje mi ten wyjazd ze kujemy lazienke wiec kurzu jest od groma.....wiec znajomy przez weekend ma nam zerwac plytki ze scian i tylko podloga zostanie a to juz bedzie pikus a przewaznie wiekszy remont (taki gdzie jest kucie) konczy sie u mnie atakiem alergii i .....jeczmieniem

fajnie masz z tym brakiem alergii...na mnie zadne leki nie dzialaja....musze przetrwac
heh...to pocieszające z tym jedzeniem chemii Bo już myślałam że moje dziecko jest kosmitą.

Moja po kąpieli chce sobie smarować brzuszek balsamem-więc daję jej kapkę na rączkę i gdy patrzę to brzuch jest smarowany- ale wystarczy że odwrócę się po pieluchę- ręka z kremem automatycznie ląduje w buzi.

Kurcze to faktycznie zdecydowanie lepiej zostać- dobrze że w ogóle macie taką możliwość.

No ja zupełnie niealergiczny typ jestem.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
haniu, lubię czytać jak piszesz o Mani. Fantastyczny dzieciak z niej



Dziewczyny, przeleciałam was na szybko, bo ostatnio czasu brak. Trochę wyjazdów, praca. W weekend mam zamiar wyluzować.
No jest fantastyczna- nie mogę zaprzeczyć

Czyli też nie masz czasu na treningi-ja już 2 tydzień bez Zuzki. W week też będzie ciężko wrócić. W ogóle teraz problem bo Mania zasypia o 21:30.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora