Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-20, 21:17   #2646
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: U nas plotki są od rana, ciężko nam spędzać dzień bez przywitania.

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
ej ale u mnie komarów co roku to samo, niby pryskają a i tak klops. Normalnie o tej porze nie da się siedzieć pod blokiemMuszę jutro jakiś specyfik kupić na komary
spr. na nacie i u mnie od pon. ma być zachmurzenie
Jak komary i pająki pchają się do domu tzn że będzie padać.

U nas weekend ma być deszczowy. W sumie to zdążyłam się już do tego przyzwyczaić

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
u mnie w sobote była bratowa i ja latałam po ogrodzie w takich spodenkach białych krótkich nie było widać pośladków ale takie luźne no i mama poprosiła bysmy pojechały do sklepu, samochodem to 2 minuty u mnie na wioseczce a bratowa powiedziała, zebym się przebrała hehehe ale wczoraj pojechałam tak z mamą do sklepu w tyłku miałam a co ;p wiocha to można zrsztą pupą nie świeciłam tylko mialam krótkie sspodenki ooo
Najważniejsze, żeby to Tobie się podobało jak wyglądasz czy prezentujesz się w danym ciuchu. Jak się ma ładne nogi/biust to się to eksponuje a nie zakrywa

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
fajnie, że pracujesz z kwiatuchami i jeszcze poza domem kupujesz co oznacza że praca Cię do nich nie zraziła, fajnie fajnie
Najśmieszniejsze jest to, że nie mam ani jednego kwiatka z pracy. Opatrzyły mi się i nie biorę. Tym bardziej, że musimy za nie płacić, więc wolę pójść do sklepu i za te same pieniądze kupić coś innego.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora