Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-27, 16:10   #958
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
podczas robienia encanto kosmyk wlosa wpadl mi do oka oczywiscie cholernie szczypalo. przemylam oko woda. niepokoi mnie jednak jedno: dolna powieka mi zaczela drgac:/ biore juz od ponad miesiaca magnez, wiec mam stracha czy sobie krzywdy tym nie zrobilam
powinnaś się przejść do lekarza, to nie boli, a jak coś jest nie tak, to od razu będziesz wiedziała

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem, kupilam na allegro keratyne, czyli to co naklada sie na poczatku, pozniej sie kladzie odzywke. i tak bylo w aukcji. dostalam straightening treatment (nr2) rozowy. czy rozowa nie byla odzywka? i dlaczego tam jest numer dwa? czy oni nie sprzedaja odzywki jako keratyny? cos mi sie tu nie podoba albo ja zglupialam...w sumie dawno zabiegu nie robilam
zobacz na konsystencję, keratyna jest wodnista (jak robiłaś, to powinnaś pamiętać). Albo jak masz odżywkę to porównaj konsystencję kosmetyku - tak najprościej. Odżywka jest gęstsza od keratyny.

Cytat:
Napisane przez martusia1291 Pokaż wiadomość
Hej.
Jutro planuje zabieg encanto. Ale niespecjalnie znam sie na skladach kosmetykow Mam olejek do wlosow... Uluubiony. Nie chcialabym sie z nim rozstawac az na kilka miesiecy Ale zalezy mi zeby efekt nie popsul sie za szybko ;p

Skład:
cyclopentasiloxane, cyclotetrasiloxane, Dimethiconol
argania spinosa kernel oil, cyperus esculentus root oil,
parfum(fragrance), isopropyl palmitate,
linum usitatissimum(linseed) seed oil, benzophenone-3,
BHA, hydroxyisohexyl -3-cyclohexene carboxaldehyde,
CI 47000(yellow 11), CI 26100 (red 17)

Ma 3 silikony i z tego co szukalam 2 lotne i jeden latwo rozpuszczalny?
Czy bede mogla go spokojnie uzywac po zabiegu? (wlosy mam zamiar myc BD)

I jeszcze jedno. Maska z Alterry, doczytalam ze ma alkohol na drugim miejscu, fakt ze to jakis ekologiczny no ale jednak ma. Bede mogla jej rowniez uzywac?
w pierwszym poście masz napisane, by unikać tylko sodium chloride.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora