Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-28, 16:42   #1701
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Piątek

Wstałam cała szczęśliwa, bo wieczorem odpadł mi strup od ogromnego zimna, które zdobiło środek moich ust. Ale od rana mieliśmy dzień pełen wrażeń Wstałam już o 8 aby dokończyć przyklejanie motylków na winietki i dokleić kartkę na tablicę z usadzeniem gości. O 10 mieliśmy jechać do hotelu zawieźć wszystko - alkohole, księgę gości, winietki, napoje. Ale jak na złość teściowi zepsuł się samochód Więc moi rodzice się musieli z tym wszystkim zabrać. W hotelu byliśmy o 11 i ja z mamą zostaliśmy, a panowie pojechali po drugą część, a za chwile dołączył do nich teść z naprawionym samochodem.
Moja sala już się dekorowała i mogłam na bieżąco mieć uwagi. W zasadzie ich nie miałam, bo wszystko było idealnie

Potem wróciłam do domu - ja udałam się na manicure, TŻ sprzątał, a tata kleił motylki Zrobiła mi fajne paznokcie, ale trochę u stóp bolały mnie powycinane skórki, co niestety później odezwało się w najmniej odpowiednim momencie.

Koło 15 przyjechali znajomi i wraz z nimi udaliśmy się do hotelu porozstawiać winietki (jakoś nie mogłam zaufać do końca obcym). Sala wyglądała pięknie

Po powrocie do domu wpadła do nas przyjezdna rodzina TŻ i w efekcie u moich rodziców wylądowałam dopiero koło 21.30
Wypiłam z siostrą i rodzicami szampana i położyłam się spać w swoim panieńskim pokoju

PS. Zapomniałam napisać, że kiedy teść odbierał gości z dworca samochód zepsuł mu się po raz drugi Na szczęście udało się wszystko szybko naprawić.
Oczywiście samochód dopiero, co kupiony.
czekam na dalszą część
FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora