Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bielizna
Wątek: Bielizna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-01, 22:38   #11
belu
Raczkowanie
 
Avatar belu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 89
bielizna

Witajcie

Dziewczyny, przeszukałam forum wzdłuż i w szerz i tego co chcę nie znalazłam :P

Zbliza sie rocznica mojego zwiazku i sobie pomyślałam, a co, zaszaleje i zaprezentuję się mojemu TŻ-owi w pięknym opakowaniu
Pochodziłam po sklepach. Same typowe sieciówki typu H&M, Cubus itp.
i np.
W New Yorkerze jjest bielizna taka erotyczna, mozna naprawde coś znaleść. Najczesciej maja tam takie tematyczne np świeta to bielizna jakiś sexi mikołajek, itp. no wiecie o co chodzi. koszt ogólnie takiej bielizny typu jakis gorsecik + majteczki to ok 70 zł.

W innych sklepach ( a byłam chyba w wiekszsci sieciówek ) nie ma takiej bielizny. Owszem są majteczki czy staniki ale to jest zwykła bielizna. Taka na codzień.

Byłam też w triumphie i takich typowych bieliżniarkich sieciówkach, znanych wszystkim. Z tym ze tam bielizna jest no dośc droga. A akurat w tą nie chce inwestować za dużych pieniędzy.

I Pytanie tu sie pojawia, gdzie moge szukać jeszcze jakieś sexi bielizny w dobre cenie ? Gdzie szukac ? sklepy internetowe i allegro odpada, bo zanim dojdzie towar, ja pewnie wybiore zły rozmiar, no wiecie
Gdzie kupujecie jakas fajną bielizne typu włascie gorsety, haleczki itp. No i jak możecie podajcie jak to cenowo wyszlo u Was : *


A chce znać jeszcze inne sklepy niż NY bo zawsze lepiej mieć porównanie no i wiekszą możliwosć wyboru : ))
__________________
30.07.2012r - prawo jazdy
belu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując