Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-05, 19:39   #3703
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
jak? przed era filtrowa tez stosowalam bb, a te jakies tam filtry maja.

mi te przebarwienia wyskoczyly w dniu jak nie mialam nic na buzi. dzien byl sloneczny, ale nie wychodzilam na zewnatrz. obstawiam swiatlo, ktore wpadlo przez okna, no chyba, ze byl to dluzszy proces... ale z drugiej strony te plamy wyskoczyly mi tam, gdzie pod grzywka, a tylko po domu chodze w spietych wlosach...

ja mam nauczke na przyszlosc co prawda nie sa to takie plamy jak maja ludzie z bielactwem, ale ja je widze, to mi wystarczy.
A jak miałaś naście lat czy jakoś tak, tez się filtrowalaś?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ale to naprawde mogły wyjść przebarwienia z dawna,one sobie jakby siedzą w głebszych warstwach i wychodza z czasem na zewnątrz....podobno juz w wieku 18-20 lat wiadomo jak nasza skóra będzie kiedyś wybarwiona,nawet jest specjalne urządzenie do ''fotografowania'' mapy naszych przebarwien....słonce tego dnia mogło to tylko uaktywnić.
No dokładnie to mialam na myśli ;-)

Ze stare, glębokie przebarwienia moga wyjść na wierzch nawet po nastu latach podobno.
Czyli nie znasz dnia ani godziny....
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora