Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-06, 09:23   #3711
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Do mnie dochodz w 6 - 8 dni , czy to rejestrowane czy nie


No ja zaczęłam używać Tanaki regularnie dwa razy dziennie od tygodnia i jakoś mnie nie powaliła. Chyba mam duży pysk, bo sporo mi jej idzie( 5 ml starczyło na tydzień, zostalo drugie 5) i nie widze efektu narazie. Chyba szału nie będzie.


A...a co do filtra, to użyłam tej nieszczęsnej Misshy 3 razy i z ręka na sercu...moj la roche mleczko dzieciaczkowe jest o niebo lepsze do paszczy....i tańsze

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------



Ale to mogly wyleżć stare przebarwienia, sprzed ery filtrowej np;-)
Wow no widzisz to szkoda ze tak Ci ta Missha wyszła ja już nawet nie szukam innych filtrów bo dla mnie jest cudowny.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość


A tabletki anty bierzesz ? ( jak pisałaś, to przepraszam, ale mi umknęło), bo może są żle dobrane? A hormony badalaś?
Albo coś Cię zapycha w Twojej codziennej pielęgnacji? Niekoniecznie parafina? Może jakiś ekstrakt, niektorym gliceryna nie służy....
Ja mam zawsze wysyp po mleku a najbardziej po kakao niestety może coś tez masz takiego?
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora