Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-06, 11:19   #3715
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ale u mnie jest tak: lepiej niż przed acne za to gorzej niż bylo w trakcie uzywania




Moze truskawki? Bo ostatnio duzo ich jem
A tak w mojej diecie nie ma się czego przyczepić bo jest zdrowa i czysta
Moze od potu? Bo jak cwicze to mi się buzia poci!
Truskawki same w sobie nie uczulają, są za to świetnym katalizatorem różnego typu uczuleń, oczywista nie u kazdego, ale u sporej większości. Tylko to raczej nie pryszczcze, ale pokrzywki i inne alergiczne objawy wyskakują po spożyciu.

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
O zobacz, o fluorze nie wiedziałam ja i tak nie mogę takich używać mam bardzo wrażliwe dziasla :/

Ja chyba mam już wszystko czego potrzebuje do pielegnacji nawet teraz myśle ze mogę sie powoli rzeczy pozbywać

Chyba nawet zrobię jakaś wyprzedaż garażową na Allegro
Ja też mam chyba wszytsko, ale z ciekawości....wiadomo ;-)
Wyprz u mnie by nie przeszła, mam za dużo sępow kolo siebie


Edit. Asmenko, ale to o niczym nie świadczy. Cos powszechnie uznane za super zdrowe, moze u Ciebie dzialać fatalnie. Zdarza się i tak.
Przyklad...mam koleżankę ktora ma skorę pancerną, nic nie podrażnia, nie uczula , nic nie zapycha, ale za to żel z kwasem hialuronowym ( teoretycznie nie powinien , i wogle och i ach) sieje jej na twarzy pryszczate spustoszenie. Poprostu ją koncertowo zapycha, a niby nie ma czym .To wszystko jest kwestia indywidualna i tzreba eliminować metodą, prob, błędów i obserwacji...łatwo nie jest....

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2013-07-06 o 11:23
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora