Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-08, 18:57   #1443
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
Ja również stosuję LRP żel-krem SPF 50+
Jak dla mnie filtr idealny Trzeba nauczyć się rozprowadzać bo faktycznie bardzo szybko on się "zastyga", na samym początku zdarzały mi się po nim smugi, jednak po miesiącu stosowania nie mam już żadnych problemów Mat jaki daje ten filtr jest PRAWDZIWYM MATEM, podobnie jakbyśmy nałożyły na twarz dobry krem matujący, nie ma mowy o jakim kolwiek błysku czy świeceniu się. Do tego wysoka ochrona UVA 31, nie zapycha, nie wysusza mimo matującej formuły, idealny pod makijaż, jak dla mnie filtr rewelacyjny Vichy matujący też jest dobry, jednak po jego aplikacji trzeba odczekać minimum 20 min żeby się wchłonął, i niestety nie daje on takiego matu jak LRP, no i ma mniejszą ochroną UVA (coś koło 20 i ile dobrze pamiętam). Jedyny minus filtra LRP to cena, jednak jak dla mnie zdecydowanie warto
ja niestety nie podzielam Twoich zachwytów, a wiązałam z tym filtrem wielkie nadzieje. Przede wszystkim dla mnie zbyt szybko zastyga, tak że nie mogę go rozsmarować w pożądanej ilości. Druga rzecz to okropny benzynowy zapach. Trzecia to zapychanie - dla mnie minus niewybaczalny. Dlatego wolę filtr mniej matujący ale bardziej przyjemny w aplikacji - a twarz matuję pudrem
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora