Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak poradzić sobie z bardzo niską samooceną?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-09, 19:48   #17
avney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 228
Dot.: Jak poradzić sobie z bardzo niską samooceną?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- ale to siedzi w twojej głowie i nie ma się pewnie nijak do rzeczywistości; zdjęcia nie wysyłaj.
- nie ma nic złego w tym,że chcemy się podobać, tyle że ty się podobasz swojemu chłopakowi; to SOBIE się nie podobasz, bo -niepotrzebnie- porównujesz się z innymi, a wtedy nawet to, co w tobie ładne ( a na bank masz w swojej urodzie ładne rzeczy), będziesz źle postrzegać.
Przede wszystkim wywal ze swojego języka wobec samej siebie te wszystkie "jestem beznadziejna/brzydka/nieładna/niezgrabna " - wywal raz na zawsze.
Twoje ciało to jest to, co zostało ci dane - będziesz sama ze sobą całe swoje życie, dlatego tak ważne jest , aby kochać też samą siebie.
chce pokochac ale nie wiem jak ;c chce zaakceptowac. bo nawet niektore brzydkie dziewczyny tak strasznie brzydkie sa tak pewne siebie. a ja nie potrafie ;c wiem ze kazdy ma kompleksy ale bez przesady

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
powinnaś się leczyć.

Podziwiam twojego chłopaka, że tak długo z tobą wytrzymał
zalozylam ten wątek zeby ktos mi mogl pomoc. wiem ze przed psychologiem nie potrafilabym sie tak otworzyc jak tu. i mam tego swiadomosc ze powinnam sie leczyc, ze mam super chlopaka i nie chce go stracic dlatego chce ze soba walczyc!
avney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując