Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-09, 21:06   #2170
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
Ale Palikot był na wielu marszach itp i widac ze mu na tym zależy, bo patrzy pod względem młodych ludzi. Tylko jest błąd, jak ja czytałam te jego ustawy, to przy legalizacji marihuany jest od razu legalizacja amfy, lsd, koki i tych innych specyfików, a po cholere nam to ? ludzie chca tylko ganji i tu o to chodzi a oni robią błąd, bo ganja nie szkodzi, a twardych legalizacji mało kto chce .. a do legalizacji i tak dojdzie bo jak pisałam rząd chwila moment wymieni sie na młodszy, we Francji i na Słowacji weszła legalizacja w tym roku, w Niemczech jest częściowa, w Holandii całkowita, chociaz dla turystów zakazali 2 lata temu a w tym to znoszą już.. W Czechach też legal. No to u nas też to w końcu nadejdzie. I otworzę swojego coffe shopa <3
Za związkami homo jestem, bo mam duzo kolezanek less i mi nie przeszkadzaja, tylko zeby nie mieli dzieci.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------


Przeciwko aborcji to i ja jestem a przeciwna ganji czemu ?
Alkohol jest 100 razy bardziej szkodliwy od niej
No właśnie, niech sobie śluby biorą, niech się całują publicznie, ale żadnego adoptowania dzieci. Nic do osób homo nie mam, ale dziecko by wychować się zdrowo potrzebuje rodziców obojga płci

Ganja w małych ilościach nie jest zła, weselej się robi z czego wiem z doświadczenia znajomych
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora