Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 21:41   #2180
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze przerażają 12-letnie dziewczynki w pełnym makijażu, który raczej zakwalifikować można do zbyt wulgarnego dla dziecięcej twarzyczki. Można znaleźć tak dużo blogów takich dziewczynek, które piszą wszystko o swoim życiu, zamieszczają masę dziwnych zdjęć, które mogą być pożywką dla pedofila, podają swoje adresy (żeby im "fani" prezenty i listy wysyłali) i wydaje im się, że są najpiękniejsze i najmądrzejsze, a wszyscy hejterzy to dzieci, którym rodzice nie pozwalają się malować. Czasami nie wiem czy gorsze są takie "blogerki" czy dziewczynki z YouTube. Na co dzień też mi szczęka opada, jak dziewczyna której daję z 16-17 lat o niskim wzroście okazuje się być ledwo 13-14-latką.

Czasem tego nawet makijażem nie można nazwać, te dziewczynki po prostu walą tonę tapety, szpachlą by ściągać można. To ja sie staram mieć jak najlżejszy makijaż, a tu wylatują takie gówniary z kilogramem tapety i kreskami na oku grubszymi niż ich powieka ... i weź jeszcze takiej coś powiedz to usłyszysz jakąś pyskówkę ...
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora