Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 21:54   #2184
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Te kreski to bardziej krzywe są niż proste
i te ich słit focie w lustrze z podpisem pod fotką, że zaraz wychodzą na wielki melanż i że będzie grubo hahahah

Cytat:
Napisane przez Black_Eyes Pokaż wiadomość
Kupiłam używane za 100 zł + przesyłka Trochę szkoda mi było kasy na całkiem nowe, a trafiłam na ofertę gdzie glany poza drobnymi ryskami nie miały większych uszkodzeń Biorąc pod uwagę fakt, że i tak po każdym koncercie zostają jakieś pamiątki, to nie miało dla mnie znaczenia
Takie nowe to lekko 250 zł trzeba dać, za takie najtańsze.



Hahahah kiedyś widziałam dziewczyny w pogo w balerinach Potraciły te buty i znalazły jakieś 10m od miejsca, w którym stały ^^




Nie tylko humaniści... Teraz na prawdę ciężko znaleźć kierunek na studiach, który daje ci możliwość pracy. Tzn. wiadomo, że jak ktoś jest uparty, to tak czy siak coś znajdzie. Ale często takim studentom nie chce się pracować za najniższą krajową...



Nawet nie gadaj.. Mam siostrę w 2kl podstawówki i wiem co się dzieje z dziećmi w tym wieku.. Porażka.
Kupić używane to też dobry pomysł, zaraz looknę na allegro. Weź to głupota iść w pogo w balerinach hahaha ja w trampkach w pogo to jeszcze wytrzymywałam, ale w balerinach ? Tego nie ogarniam

Ale pomyślmy też o tym, że np. ja nie chcę robić czegoś, czego nie lubię. Przecież nie pójdę na medycynę czy inny kierunek ścisły, nie nadaję się do ścisłych zbytnio i wolę kierunki humanistyczne i wiem, że w tym kraju mam tylko szanse na cud lub robotę w macdonaldzie -.- Jeśli nie będzie roboty to będę zmuszona do wyjazdu za granicę. Nie będę robiła czegoś, czego nie lubię i się nie nadaję.

Nie wiem, czy tym dzieciom brakuje rodziców, miłości czy po prostu kopa w d.... , z roku na rok coraz gorsze i coraz bardziej rozwydrzone .
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora