Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 22:21   #3608
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Oznajmniam, że nadrabiam "po łebkach", bo padam trochę...

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Super wygląda na szarym!

Wrzucam moje błyszczące mani
dzięki

Butterek cudny

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić
Pokój jest paskudny - pomazany z góry do dołu przez praktykantów-półmózgów Piętrowe, rozwalające się łóżka, miejsca jak na lekarstwo, mało światła, szafa z odpadającymi drzwiami. Ale co najgorsze, kiedy przyjechałyśmy pokój był brudny Poprzedni praktykanci po sobie nie posprzątali... choć to za mało powiedziane. Oni po prostu przez cały swój pobyt robili w pokoju syf i pojechali Ja pierdziele jak tak można, wrrrrrr!
W każdym bądź razie po posprzątaniu i zadomowieniu się jest naprawdę okej Szczególnie, kiedy nie spędza się tam wiele czasu
Jedzenie ciągle pyszne Załoga również genialna
Dyrektor zrobił ukłon w naszą stronę i zawsze mamy z koleżankami wolne tego samego dnia Jeden taki już wykorzystałyśmy i pojechałyśmy do Trójmiasta, akurat w Gdańsku był Baltic Sail, no a poza tym sam Gdańsk - Zakończeniem wycieczki była Galeria Bałtycka, gdzie kupiłam przeboskiego Flormara, mam go już na stopach Anula - będzie chyba (tak na 90%) genialną bazą pod Nfu 51 (wrócę do pokoju i sprawdzę numer, ale to chyba 255 z kolekcji wiosna/lato 2012, w promo za 5,90zł ) Do hotelu wracałyśmy tramwajem wodnym, czyli dzień wykorzystany w pełni Tak się tym wszystkim podniecam, bo to dla mnie nowe Także wybaczcie podekscytowanie
Jutro kolejne wolne, chyba wykorzystamy ścieżkę rowerową na półwyspie
Idę nadrabiać - całe 14 stron
to fajnie korzystaj

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170105 9]
Fajtycznie cudowny
[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja chyba skepściłam sprawę z lakierami do rąk... myślałam, że wzięłam więcej jasnych, a okazało się, że mam dwa
oł, dasz radę, wzbogacisz kolekcję

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Yen - cudowna roziskrzona evelinka
dzięki

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170370 2]Flejksy ostatnio na tapecie to i mi się zachciało. Wrzucam fotkę paznokci, które wytrzymały... noc. W sobotę wieczorem zmalowane, w niedzielę rano ledwo się czego dotknęłam a lakier odłaził płatami. I święty Poshe nie pomoże...

Wiem, skórki to masakra, całą skórę na dłoniach mam tak wysuszoną, że szok. Na pyszczku z resztą też. Niestety jedyna rada u mnie to przeczekać.[/QUOTE]

pięknie... było

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

świetne mani!

-------
dzięki

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Podpisuję się ręcyma i nogami Bez listy bym zaginęła w tych wszystkich ciuchach i kosmetykach, jak w lesie


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Yen i Lolli to samo - piękności!
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora