Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-10, 19:59   #2321
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez minou Pokaż wiadomość
jeżeli już musisz myć twarz mydłem, to najlepiej jak najrzadziej....mydło nie jest najlepsze do mycia buzi
jeśli mówimy o szarym mydle to może i tak - nie wiem, nie znam.
ale w odniesieniu do mydeł naturalnych jestem całkiem odmiennego zdania
jest tyle wspaniałych mydeł naturalnych, że kupuje je namiętnie od ponad 3 lat i wciąż mam strasznie długa listę tych, które koniecznie muszę wypróbowac
są fantastyczne - bardziej i mniej oczyszczające, delikatne i mocno oczyszczające, lecznicze, wygładzające, peelingujące itd.
cała masa firm i mnóstwo rodzajów mydeł do wypróbowania


ja osobiście najbardziej do mycia twarzy lubię własnie mydła
stosowanie zależy od rodzaju mydła - w niektórych przypadkach wręcz zalecane jest pozostawienie go na parę chwil w formie maseczki oczywiście zależy to również od tego, czego oczekujemy od mydła.
zmywam tusz do rzęs micelem, a resztę demakijażu twarzy załatwiam mydłami właśnie potem tylko przetrzeć hydrolatem i jakiś kremik, olej, lub serum.
zresztą do ciała tez kocham mydełka
Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Bardzo chetnie bym sie dowiedziiala jakiego mydla uzywac do cery naczynkowej i suchej...
Wie moze ktos??
do naczynkowej i suchej możesz rzucic oczkiem na mydła les argiles z glinką różową i czerwoną. O mydłach z glinką białą Małgosia już pisała
poza tym jest cała masa mydeł alep, które są dedykowane do różnych cer.
oprócz lawendowej farmy jest też nasza rodzima mydlarnia tuli - bardzo są fajne i tez niedrogie!
polecam też tradycyjne czarne mydło w kostce - np. akomy. Nie są takie do końca twarde, przy kontakcie z wodą miękną.
Biolander to kopalnia mydeł naturalnych - mają bardzo dobrej jakości mydła, super producentów. Uważam, że mydła dostępne u nich są naprawdę warte swojej ceny - miałam naprawdę dużą ilość mydeł od nich i nie zawiodły mnie nigdy .



Dziewczyny przejrzyjcie chociaż pobieżnie wątek, bo Wasze posty zostały połączone z wątkiem o mydłach naturalnych - znajdziecie w nim wiele ciekawych tropów do świetnych mydeł naturalnych
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-07-10 o 20:02
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując