Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-14, 18:08   #2117
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez slodka_dzaga Pokaż wiadomość
Jak sobie radzicie z trądzikiem i cerą naczyniową? Mi się ostatnimi czasy poszerzyły pasma naczynek na policzkach,prawe policzko, to jest całe różowe posmarowałam serum z kwasem migdałowym i nastąpił wybuch! 3 dni nie mogłam tego policzka ukoić... stosuje teraz krem ziaja na naczynka, daje ukojenie, stosuje spf50 co mogę więcej? na jesien planuje atrederm, by pozbyć się blizn,bede go mogła dawac na policzka...? czy to będzie zabójstwo na naczynka?

Atrederm może wyrządzić krzywdę ponieważ jest na alkoholu, którego naczynka nienawidzą i zaczynają szaleć - tutaj raczej skłoniłabym się w stronę retinoidów w żelu - np. zorac 0.05% czy 0.1%. Sama walczę z rumieniem po słonecznym i jest już prawie niewidoczny a naczynka przy skrzydełkach nosa zupełnie niewidoczne, także retionoidy rzeczywiście pogrubiają skórę i z tego względu polecane są także i dla naczyniowych
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora